Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

Dovršení tří arkán PoeTree tarotu

Vítejte v novém roce dřevěného Draka! Element dřeva a energie Draka vytváří báječnou substanci, která nám přináší sílu a chuť uskutečnit své sny a využít všechny příležitosti. Je to růstový, kreativní rok, plný odvahy a sebevědomí. Na křídlech draka se k Vám nese novinka tohoto roku Tarot Samádhi arkána.

Působivým skvostem“ či „diamantem mezi taroty“ je nazýván tento nejnovější, v pořadí již třetí, balíček unikátních tarotových karet PoeTree tarotu. Do 24. 2. si tuto TOP novinku můžete objednat za 780 Kč. Poté je k dispozici za 870 Kč nebo ve zvýhodněném balíčku všech tří arkán.

Jednotlivé karty ve všech třech úrovních (astrální, karmická, samádhi) zrcadlí naše životní role, činy, události, děje a osudové vlivy, které na nás působí. Všechny tři arkány PoeTree tarotu tak společně utváří cestu, na které se učíme, jak úspěšně převádět své sny do hmotné reality (Tarot Astrální arkána), jak odhalit mechanismy naší karmy (Tarot Karmická arkána), a jak nalézt a smysluplně rozvinout naši autentickou roli v rámci kosmického plánu (Tarot Samádhi arkána).Právě Samádhi arkána propojuje unikátním způsobem svého „majitele“ s věčností. Je čistě duchovní, je o hledání Boha.

Součástí tohoto tarotového balíčku je Geokitak iniciační mandala. Koncentrace na ni pomáhá otevřít intuici a energetické kanály pro nalezení všech rovin interpretace jednotlivých karet ve Vašich životech. Tarot Samádhi arkána je svým grafickým zpracováním (založeným na umění Astrofocusu®) nejblíže legendárnímu tarotu z chrámových zdí v Memfisu. Prostupování do jednotlivých karet skrze koncentraci, kontemplaci a následnou meditaci vede k pochopení tohoto tarotu.

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top