Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

Desatero karmické astrologie (část 3)

Jupiter

7) Obecně cestu ven ukazuje MC a Severní uzel (viz bod 4), ale správný čas v dané oblasti (oblast vztahů, oblast dětí, oblast práce, oblast zdraví…) ukazuje tranzit Jupitera domem (resp. znamením), který ubytovává danou oblast.

Tento tranzit je nejpozději jednou za 12 let po dobu zhruba 1 roku. Je to zelená na semaforu a vy musíte jet tak rychle, jak dokážete, nebo ve vaší zácpě, na této křižovatce zkysnete na 10-12 let.

Uran

8) Totéž v bodu 7, ale tranzit Urana danou oblastí je poplašný exit, Nouzový východ. Účinný, rychlý, ale bez servítek a pohody (nastává zřídka).

Saturn

9) Pokud vás z dané oblasti vyvede až odtahovka, policie-tranzit Saturna, je to s pokutou a na poslední chvíli před komickou potopou promarněného života (29 let).

Nejcizejší planety

10) V karmické astrologii mezi dvěma osobami je nejcizejší planeta (hlavně planety osobní: Slunce, Merkur, Venuše, Mars, komické: Luna, Uzly, retrográdní a osudové: Jupiter s Saturn) ta, která nemá aspekt nebo aspekt s velkým orbisem (nad 7°).

Pro osudovost vztahu jsou odcizené planety horším znamením, než špatné aspekty (známá kvadratura, opozice…). Naopak, špatné aspekty, třeba opozice s malým orbisem (do 4°) jsou osobním – karmickým aspektem mezi dvěma osobami. Na druhou stranu je v takovém vztahu daleko větší práce, sebeovládání, trpělivosti, učení se (je-li více přesných kvadratur, pak jde přímo o dřinu).

 

Není-li takovýchto aspektů a ani přesných konjunkcí, pak zřejmě půjde o pomíjivé spolu cestování životem s danou osobou (kolik lidí už s vámi jelo v kupé vlaku nebo jako soused v autobuse – dnes nemáte nic společného). Zde ovšem pozor: nemusíte nalézt známé aspekty, a přitom obě osoby mají mnoho komických aspektů (např. 150°, 80°, 40° atd.). A ještě jedno pozor: na Černou Lunu a podobné body v horoskopu.

 

NEBE A KŘIŠŤÁL (kurz astrologie nakladatelství BestCeler)

—-

Ideální pocit 905

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top