Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

Desatero karmické astrologie (část 2)

4) Proč se s touto osobou nudíte, ale je na ni spoleh, a proč s jinou osobou myslíte stále na sex a vášeň, a proč přesto milujete nějakou třetí osobu, přestože patří minulosti nebo ještě nepřišla z budoucnosti (a to, co se v nás převtěluje, příchod očekává, přestože rozum se už vzdal). Tyto a jiné situace jsou dány zapomenutelnými sliby a zážitky minulých životů a karmou nasbíranou od narození v tomto životě; obě dvě – karmy minulých a karma současného vtělení – se mohou výrazně lišit, a tím je uvnitř nás zvolán rozpor pocitů a potřeb. Správnou cestu naleznete na ose z Jižního uzlu do Severního uzlu, případně od IC k MC (poznáte, jak je to s vámi). To, jak je to s těmi osobami, poznáte dle bodu 1 a 2.

 

5) Toto je základ, pouhý základ. Karmické aspekty (jiné, než ty, co se v astrologii používají tradičně), planeta Achillovy paty vaší karmy (Chiron), planeta vaší proměny (Proserpina), zrcadlení Měsíce (Luna v horoskopu), či které planety jsou retrográdní a zda vůbec máte aspekt (minulý život) k planetě zemi (aspekt 51°) atd., to teprve je komická astrologie.

 

6) Co je to vlastně karma? Minulé zážitky (inkubátor, sourozenec, který vás vozil v kočárku do hospody, řvoucí strejda, babička převlečená za čerta loudící po vás básničku…), které si už nepamatujeme (buď jsou z tak časného dětství, nebo jsme je potlačili, nebo jsou z minulých životů), minulé zážitky, které nás nutí k následnému konání (nemáte rádi hospody, lidi podobající se strejdovi, starší ženy vypadající jako babička a poezii s kočárky).

 

Toto konání si neuvědomujeme, protože nám připadá svobodné – naše.

(Horoskop nebo komický astrolog nebo dobrý známý ho ovšem bezpečně rozeznají). Problém tohoto konání je v tom, že nás žene do situací, které se stále opakují a stávají se těžkým údělem a uvězňují – upevňují naše rozhodnutí (vnitřní) zhoršovat svou budoucnost (karmu).

 

NEBE A KŘIŠŤÁL (kurz astrologie nakladatelství BestCeler)

—-

Ideální pocit 905

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top