Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

DAR VĚŘIT, CHYBOVAT A POCHYBOVAT

DAR VÍRY

 

Jsou lidé, kteří jsou obdarováni darem víry. K Bohu, svému Mistrovi, k Universu… Je nádherné, když dokážete být odevzdaní. Je to velká milost. Ale je to nesmírně těžká cesta, protože musíte odevzdat ego. Musíte se jí učit. Z vnějšího pohledu je tu nebezpečí, že nemusíte uvěřit vždy tomu pravému Mistrovi.

 

 

„Znáte příběh žáka, který uměl chodit po hladině jezera? Mistr se svého žáka zeptal, jak to dokázal. „Protože jsem vám věřil, když jste o tom mluvil, Mistře“, odpověděl mu žák. Mistr to tedy zkusil také. A utopil se. Nejdůležitější byla žákova víra, která „hory přenáší.“  GJ

 

 

Velmi pozorně sledujte jednotlivce, kteří vám důvěřují. Vy jste pro ně jejich Mistři. Jsou to vaše děti, klienti, kamarádka…? Buďte velmi zodpovědní. Tady se přestupky velmi trestají v karmě, speciálně úmyslné.

 

 

Velmi přínosným darem jsou i – pochybnosti. Když chcete dojít na vrchol, musíte pořádně věřit nebo pořádně pochybovat. Je to druhá cesta. Prostě víra nebo pochybnosti. Pochybnosti jsou v pořádku. Nestyďte se za ně. Snažte se, aby vás neovládaly, ale pitvejte své pochybnosti.

 

 

Nejhorší je, když uprostřed cesty víry vykročíte k pochybnostem. A dvojnásob horší, když uprostřed cesty pochybností uvěříte.

 

 

Tak se to stalo přívržencům spotřebního materialismu. „Bůh je nesmysl. Nikdy jsem jej neviděl.“ Pochybují. Tak proč si nepochybují dál? Proč začali věřit Velkému třesku, oživlé vodě nebo opici s plochýma nohama?  Protože jim je to jedno. Jsou rádi, že svůj život mohou prospat.

 

 

Skuteční, praví, bohumilí pochybovači jsou špičkoví vědci, kteří neustále pochybují. A pokud pochybovat nepřestanou, naleznou nejvyššího. A ti ostatní se budou fackovat jeden den v pochybnostech, druhý den ve víře. A pořád dokola. Když tedy budete velmi dobře pochybovat, je to taky dobrá cesta. Jiná, ale dobrá.

 

 

Pozor též na tzv. zatvrdlé pochybnosti. Když vás třeba v pěti letech podrží pod vodou a vy se od té doby bojíte jít do vody. Proto když pochybnosti, tak musí být živé. Musíte být na vysokém stupni víry nebo pochybností, abyste mohli překročit určitý PRÁH.

 

                                      Ukázka je z knihy POD OBLOUKEM HVĚZD (dnes již beznadějně vyprodané)

 

Je libo přídavek?

 

Dobrá zde příběh Nirguny, člověka vysoké duchovní úrovně, dobrého srdce a jemné aury. Narazila ve svém životě na démonické zlo hmoty, což v jejím případě byla sestra manžela. Semetrika, intrikánka šířící negaci. Svého bratra měla jako loutku, takže mohla beztrestně vysávat energii Nirguny, kdykoliv se jí líbilo. Dělala to tak dlouho, až se Nirguna zhroutila a ve svých pětadvaceti letech smrtelně onemocněla.

 

 

Věděla, že to má ze švagrové, kdykoliv se přiblížila, chtěla umřít ještě v době, kdy byla zdravá. Jakmile ji lékaři odepsali, švagrová přestala chodit na návštěvy. Nebylo co vysávat. Tato skutečnost a naše léčitelské rituály pomohly zázraku Absolutna.

 

 

Nirguna byla zdravá a svůj čas dělila mezi manžela a duchovní cestu, vše bylo krásné a šťastné. Jenže nová vlna energie Nirguny přilákala upíra, toužícího sát život, k návratu. Švagrová zase terorizovala život Nirguny. Odstěhujte se daleko a jestli to manžel nezvládne, odstěhuj se sama. Jde o život, Nirguno. Já vím, ale on bez sestry nedokáže žít a já ho miluji, zrovna zkoušíme počít děťátko.

 

 

Nirguno, tvá vysátá energie a vykradená dobrá karma v těchto podmínkách neudrží duši v tomto těle. Když s dítětem počkáte, zbavíte se kontaktu se švagrovou a když budeš duchovně pracovat, postupně se tvá energie a dobrá karma dočerpají do normálu a ty můžeš prožít dlouhý, šťastný, rodinný život.

 

Jak dlouho?

 

Tři, čtyři roky.

 

Tři roky, to nevydržím. Já chci dítě.

 

Jak myslíš, je to tvůj život. Dělej s ním, jak chceš. Ale modli se ke všem svatým, protože jak udeří rána, sklo se rozbije v bouřce, ty budeš nucena opustit předčasně svíci tohoto života.

 

To vidíš ve vizi?

 

Ano, Nirguno. Šance jsou malé.

 

Nevadí, já to chci zkusit.

 

Ukápla mi slza.

 

Objala mě a řekla: „ Děkuji, Járo, že nám dáváš svobodu dělat vlastní chyby.“

 

 

Zajímá vás, jak příběh pokračuje dál a jiné souvislosti? Dočíst se o tom můžete v knize Talent srdce,

kapitola Opuštěná Sikkim IV., strana 123 – 126.

 

   

 

      

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top