Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

CO ZNAMENÁ OHROŽENÝ BLÁZEN?

ŽE JDETE DO AKCE NAVZDORY NÁZORŮM DRUHÝCH…

 

Že jdete udělat to, co udělat skutečně chcete. Je to krásné, je to úchvatné, je to TO, proč jsme tady. Avšak druhým se to nebude líbit. Zvenčí budete narážet na negativní Mantry Myšlenek, které budou troubit pochybnosti a možná i výčitky. A proto je blázen ohrožený, stejně jako král ze známé legendy.

 

Tento král byl skvělý otec, manžel, člověk a lidem vládl tak moudře, že království prosperovalo a všichni občané si užívali blahobytu, spravedlnosti, lásky a harmonie v zemi.

 

Všichni, kromě politické kliky seskupené kolem králova bratrance, který sžíravě prahl po moci. Několikrát se krále pokusili zavraždit, neuspěli však ani atentátníci, ani černí mágové, kteří na krále vúdú technikou pravidelně sesílali stín smrti.

 

Králova duchovní i fyzická ochranka fungovala, jako vše v zemi, perfektně.

 

Jednoho dne černokněžník navrhl královu bratranci konečné řešení jejich ambicí.

 

„Otrávíme vodu ve městě.“

 

„No, já nevím. Namítl králův bratranec. „K čemu mi bude královská koruna, když všichni poddaní budou mrtví?“ 

 

Černokněžník se zamračil a zamumlal: „My neotrávíme jejich těla, ale jejich mysl. Otrávená voda lidem zatemní srdce, zahluší uši a zaslepí oči. Rozum všech, co otrávenou vodu vypijí, bude svázán s vašimi myšlenkami, vy budete rozhodovat, o čem budou poddaní přemýšlet. Oni nebudou schopni do svých myšlenek vpustit žádnou jinou myšlenku a jejich názory, jejich dialogy budou násobením, dělením, sčítáním a odčítáním vašich myšlenek.“

 

„A to, že se všichni poddaní zblázní, bude fungovat?“ zeptá se s pochybnostmi v hlase bratranec krále.

 

„Oni se nezblázní. Oni vám jen dají k dispozici svá vědomí. A fungovat to bude určitě. Je to ozkoušené v cizině. Jen se nesmí stát, že se otrávené vody napije také král.“

 

Dalšího dne se pod královskými okny začal srocovat revoluční dav lidí (včera ještě šťastných a rozumných), kteří se po vypití otrávené vody napojili na vědomí králova bratrance. Lidé pod okny byli mocichtiví, agresivně rozlícení a rozhněvaně křičeli vše, na co v posteli králův bratranec pomyslel.  

 

„Kalkulace investic zajistí nárůst úspor,“ řvali lidé ve chvíli, kdy udivený král otevřel okno.

 

„Ale přátelé, k čemu nárůst úspor, když každý má vše, co potřebuje?“ namítne král, než jej zasáhne několik rajčat, vajec a dva kameny.

 

„Investice, cla, úroky, války a okamžitá abdikace,“ vykřikovali nadšeně lidé myšlenky králova bratrance. Pak dav zvolal: „Musím se jít vysrat, snídaně mě zas prohnala. Popravím kuchaře.“

 

Lidé na sebe zmateně koukali, co že to říkají, ale za pár vteřin už zase křičí: „Investice do popravy kuchaře. Úroky z vysrání, válka snídaní,“ a tak různě, jak se jim v hlavách dělí, násobí, sčítají a odečítají myšlenky králova bratrance.

 

Když dav zvolá: „Musíš víc tlačit nebo to nevyleze,“ zděšený král s krvácející hlavou, tváří pokrytou žloutky, bílky a rajčaty vyprskne smíchy.

 

„Přátelé, není to úžasné? Ještě nikdy předtím jsem v naší zemi nepotkal tolik šílenců pohromadě. Nezlobte se, tímto údivem se nepovyšuji. Souhlasím s názorem Amiela, že z každého bodu na zeměkouli máme stejně daleko do nebe k nekonečné nesmrtelnosti. Jen chci říci, že mě to udivuje a že vám všem nabízím zotavenou v královské zahradě s plnou lékařskou péčí. Musíme zjistit…“

 

„Fuj, to byl prd. Doufám, že to neslyšela milenka,“ opakuje dav poslední myšlenku králova bratrance a hned dodává: „Chceme změnu, chceme svoji moc!“

 

Král opět vyprsknul a namítl: „Lidé, k čemu je moc sama o sobě?

 

Pamatujte, že existují tři druhy lidí a tři zákony vesmíru… slova krále najdete v knize Tarot Astrální Arkány na straně 34.

 

 

A zajímá vás, jak to všechno nakonec dopadlo? Rozuzlení známé legendy naleznete na straně 35.

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top