Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

AŽ SE NEBE ZEPTÁ

SOUD

 

„Karta Soud ve výkladech znamená překonání hmoty. V duchovnu lze mluvit o překonání stagnace… spojením s Bohem nebo realizací vyššího stavu vědomí… a postoupení na Stromu života do vyšší sféry.

 

 

Tímto spirituálním překonáním hmoty může být také znovuzrození skrze nalezení duchovní cesty, jež se v ryze materiálním bytí projevuje okamžiky, u nichž lidé zvolávají „heuréka“, „konečně“ nebo „mám to“.

 

 

Když lidský duch a kreativita narazí s dobrým projektem na masu zastaralých norem a názorů, tak jak to po věky věků zažívají malí i velcí inovátoři, symbolizuje karta Soud „zásah z nebes“, který prolomí frontu vzdoru hmoty. A vítězstvím kreativity, pokroku, duše ukončí kritické období, aby se pokrok mohl realizovat.“

 

 

 

Karta nás nabádá: Toto je nezbytná doba pro rozvahu, zastavení se a ujištění se o svých činech. Vaše pocity a myšlenky nemusí být ve skutečnosti vaše, ale převzaté od „našeptávačů.“ Chcete-li porozumět svému poslání i smyslu života, musíte to umět rozlišit.

 

 

Zdraví: Pozor na dědičné vlivy a na případné potíže, vracející se z minulosti. Jinak velmi dobré období pro léčení se doma, v klidu a teple rodinného prostředí.

 

 

Záporem karty: Je mylné hodnocení situace, odsuzování sebe i okolí.

 

 

Vnitřní osobní růst: Pokud víte, že jdete dlouho proti svému srdci, uvědomte si, že dál už to nejde. Zamyslete se nad tím, co bylo prapříčinou vašich případných obtíží?

 

 

Rada 1: Opřete se o jistotu v sobě, o to, co znáte a čemu rozumíte. Odpusťte sobě i druhým a přehodnoťte své zvyky, zlozvyky, návyky.

 

 

Rada 2: Zacvičte si Matangi mudru – pro vnitřní harmonii a království vlády. Sepněte ruce před solar plexus, postavte oba prostředníky a přiložte k sobě. Soustřeďte pozornost na svůj dech a dotek prstů.

 

 

 

                           Více v knize Astrální Arkána Tarot – výklady, věštby a poutě do podvědomí.     

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top