Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

„Ateliér Karmické Arkány“ – nauč se vykládat tarotové karty

„Ateliér Karmické Arkány“ – nauč se vykládat tarotové karty

Kdy: 12. – 14. říjen 2018

Kde: zámek Letovice (okres Blansko)

 

 

Třídenní tarotový seminář téměř dvaceti profesionálních lektorů

Každý lektor Vám předá prožitek a pochopení jedné nebo dvou svých osudových tarotových karet. Dohromady získáte všech 22 archetypů, střípků, ze kterých je možné poskládat pochopení karmy. Naučíte se vykládat karty, vidět v nich karmické souvislosti vztahů, událostí a vzorců chování i nejvhodnějších opatření k osvobození od jejich pout. Karmická Arkána se stane Vaším průvodcem duší i různými formami reality, která nás obklopuje a ovlivňuje naše prožívání, vztahy a dosahování snů.

 

Cena: 3.450 Kč  (při zaplacení do 30.9.2018 cena 3.350 Kč)

 

Cena kromě programu a přespání (karimatka, spacák) zahrnuje také snídani.

Pokud potřebujete více komfortu, můžete si objednat nocleh v jednom ze třech penzionů v okolí, které vám rádi doporučíme. Objednat si můžete také obědy a večeře (120 Kč jedno jídlo).

Pokud se potřebujete na cokoli zeptat nebo si rovnou rezervovat stravu napište nám na poetree.tarot@gmail.com773 679 374.

 

Informace pro účastníky:

tarot

Začátek

Seminář začíná v pátek v 9:30. Odbavování účastníků proběhne od 9h. Přijďte, prosím, do 9:20, ať máme čas vás pěkně přivítat. K dispozici budeme mít celý zámek na tři dny pro sebe, tedy prostor pro odložení a uschování vašich věcí bude dostatek.

Platba

Ti, co ještě nezaplatili, tak budou moci učinit na místě. Za jídlo a program vybere zdroje Renáta Parahamsa, která střeží vaše rezervace. Ubytování  v penizonech si bude platit každý sám, ubytování v prostorech zámku je v ceně akce.

Jídlo a pití

K dispozici bude čaj, káva a vody zdarma. Obchod je vzdálen 300m a je otevřen v pátek a v sobotu dopoledne.

S sebou

Kromě tradičních věcí na seminář (deka, karimatka, psací potřeby, drobné jídlo, hygienické potřeby, pohodlné oblečení,…) se budou hodit také papuče, baterka a teplé oblečení. Kdo má svou velkou arkánu, tak si ji, prosím, vezměte sebou. Nejvíce se bude hodit Karmická arkána i s knihou Stigmata karmy. Obé se tam bude dát pořídit, ale není to podmínkou semináře.

Program ateliéru karmické arkány

 

Rezervujte si své místo

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top