skip to Main Content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

„Ateliér Karmické Arkány“ – nauč se vykládat tarotové karty

„Ateliér Karmické Arkány“ – Nauč Se Vykládat Tarotové Karty

„Ateliér Karmické Arkány“ – nauč se vykládat tarotové karty

Kdy: 12. – 14. říjen 2018

Kde: zámek Letovice (okres Blansko)

 

 

Třídenní tarotový seminář téměř dvaceti profesionálních lektorů

Každý lektor Vám předá prožitek a pochopení jedné nebo dvou svých osudových tarotových karet. Dohromady získáte všech 22 archetypů, střípků, ze kterých je možné poskládat pochopení karmy. Naučíte se vykládat karty, vidět v nich karmické souvislosti vztahů, událostí a vzorců chování i nejvhodnějších opatření k osvobození od jejich pout. Karmická Arkána se stane Vaším průvodcem duší i různými formami reality, která nás obklopuje a ovlivňuje naše prožívání, vztahy a dosahování snů.

 

Cena: 3.450 Kč  (při zaplacení do 30.9.2018 cena 3.350 Kč)

 

Cena kromě programu a přespání (karimatka, spacák) zahrnuje také snídani.

Pokud potřebujete více komfortu, můžete si objednat nocleh v jednom ze třech penzionů v okolí, které vám rádi doporučíme. Objednat si můžete také obědy a večeře (120 Kč jedno jídlo).

Pokud se potřebujete na cokoli zeptat nebo si rovnou rezervovat stravu napište nám na poetree.tarot@gmail.com773 679 374.

 

Informace pro účastníky:

tarot

Začátek

Seminář začíná v pátek v 9:30. Odbavování účastníků proběhne od 9h. Přijďte, prosím, do 9:20, ať máme čas vás pěkně přivítat. K dispozici budeme mít celý zámek na tři dny pro sebe, tedy prostor pro odložení a uschování vašich věcí bude dostatek.

Platba

Ti, co ještě nezaplatili, tak budou moci učinit na místě. Za jídlo a program vybere zdroje Renáta Parahamsa, která střeží vaše rezervace. Ubytování  v penizonech si bude platit každý sám, ubytování v prostorech zámku je v ceně akce.

Jídlo a pití

K dispozici bude čaj, káva a vody zdarma. Obchod je vzdálen 300m a je otevřen v pátek a v sobotu dopoledne.

S sebou

Kromě tradičních věcí na seminář (deka, karimatka, psací potřeby, drobné jídlo, hygienické potřeby, pohodlné oblečení,…) se budou hodit také papuče, baterka a teplé oblečení. Kdo má svou velkou arkánu, tak si ji, prosím, vezměte sebou. Nejvíce se bude hodit Karmická arkána i s knihou Stigmata karmy. Obé se tam bude dát pořídit, ale není to podmínkou semináře.

Program ateliéru karmické arkány

 

Rezervujte si své místo

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při nákupu nad 1 000 Kč kniha Casanova sútra ZDARMA

Back To Top