Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

ASTROMÓDA JE ŽIVOTNÍ STYL

KARTA HVĚZDA

 

Karta Hvězda v módu 1 a v módu 2 rovněž může být pojímána jako Venuše – Jitřenka a Venuše – Večernice, případně jako vnější projev Hvězdy typu zjevení versus vnitřní projev Hvězdy v módu 2, typu chování – nálady, jak učí Ettelova karta Hvězda.

 

 

Jógově jsou hranicí mezi mikrokosmem a makrokosmem naše smysly, aura, kůže, v artantře pak touto hranicí je tzv. Velké tělo, jímž je u poustevníků a poutníků, jež jsou oděni jako dívka na kartě Hvězda, jejich aura; u ostatních lidí je Velkým tělem jejich oblečení a bydliště.

 

 

Protože „košile je bližší než kabát“, začneme oblečením, tedy oborem, jemuž jsem dal jméno Astromóda, kterou jsem vyvíjel na základě dvou tradičních nauk, jimiž jsou astromedicína (např. Cornelius Agrippa) a kabalistické přiřazení sefirot částem těla Adama Kadmona. Oblečení je něco, co nosí kažý po celý život, a proto, v době, kdy lidé nemají čas a motivaci na tradiční techniky, se nabízí jako nosič těchto nauk. O tom, že oblečení ovlivňuje nás i druhé, tedy náš osud, není pochyb. Šaty dělají člověka a stejně jako vzhled, rasa, pohlaví v hmotném světě předurčují, jak se k vám druzí budou chovat, jak se budete cítit a jak budete úspěšní. Dá se to ovšem ovlivnit astrologickým nebo tarotovým zpracováním účesu, šatů a obuvi? Astromedicína pracovala s tím, že každá část těla je propojená s jiným znamením.

 

 

Máte-li těžké planetární konstelace v určitém znamení, pak část těla, s tímto znamením propojená, bude trpět, bude přetížena. Může jí vhodně astromódně vybrané odění ulevit, ochránit ji? Ano, může. Není náhoda, že lidem se trhá, prošoupává, ničí oblečení právě v těch pasážích těla, které odpovídají znamení, přetíženému planetárními kombinacemi. Stejně důkladně jako o svůj oltář by měl moderní člověk pečovat o své oblečení. Energie aur, geopatogenních zón nejsou jediným důvodem; jedná se rovněž o planetární vlivy barev, materiálů, střihů, kterými naše oblečení vibruje v synergii s naším horoskopem. Pocit, že se vám v některém oblečení daří lépe než v jiném, není náhoda nebo pověrčivost, ale skutečnost, že toto „úspěšné“ oblečení nejlépe vystihuje váš horoskop, nejlépe s nimi vibruje.

 

 

„Jaké šaty obléknu, takovou roli hraji, to je pravidlo mé práce modelingu. Většinou se oblékám podle pokynů agentury. Často je to velmi namáhavé a nesnadné: vlna, hedvábí, další jemné tkaniny, kousavé kalhoty, nejupnutější džíny, sexy sukně, to u toho všeho na vysokých podpadcích,“ říká modelka Lucie Poni, která působí v Miláně a kterou jsem přizval na pomoc s touto kapitolou.

 

 

Lucie dodává: „Vím, že oblečení dokáže měnit náladu. Když si obleču šaty, ve kterých se necítím, neutajím to. Každý pozná, že nejsem ve své kůži.“ Tarotmóda může následovat Astromódu v korelaci oblečení a horoskopu. Jednou z nich je užít výkladu Shillito – Dina kaple Sfingy (kapitola Pukání kukly) a karty z něj zpracovávat dle Astromódní mapy těla (více viz. Devátá kniha Guru Járy Ideální pocit), nebo můžeme výklad aplikovat přímo na své oblečení, účes, make up, boty a módní doplňky, včetně hodinek.

 

 

Tarotmóda – diagnostiku začněte nejpoužívanějšími a nejoblíbenějšími kusy. Svetr leží před vámi a vy pro něj mícháte karty Astrální Arkány. Pak vytáhnete kartu svetru, například Hvězda v módu 1, což je super. Pak dáte před sebe boty a mícháte pro ně opět všechny karty Astrální Arkány a vytáhnete těmto botám kartu třeba Viselec v módu 2, a tak pokračujete kus po kusu…

 

 

„Když si kupuji oblečení v sekáči, mám vždycky zvláštní pocit. Přebírám v tom či onom kousku nakumulovanou energii pocitů, činností, myšlenek předchozího majitele, snad i návrhář může kromě krásy a užitku vnést do trička nebo sukně neviditelnou energii svého srdce, svého talentu. Moje nejoblíbenější šaty mi nosí štěstí možná proto, že mi připomínají mou první přehlídku v Paříži. Když jsme přišla na fitting, návrhář si všiml, že se cítím v jeho modelech úžasně dobře, a tak mi na závěr přehlídky některá svá díla daroval, ale nenosím je často, jsou trochu výstředního až bláznivého stylu vhodného do Paříže, kde vám nikdo žádný styl nesoudí. To v Miláně, dalším centru módy, si potrpí na tradiční, sexy podanou eleganci. Obzvláště pro modelku je zde povinností chodit v upnutých věcech. Nemám nic proti šatům od Armaniho a Gucciho, ale občas chci jít oblečená pohodlně. Zrovna včera mě agentura napomenula, nezdálo se jim výstřední tričko z Paříže pod koženou bundou a pohodlné džíny – to by se v Paříži stát nemohlo“, říká Lucie Poni, zatímco vy jste dokončili Tarotmóda diagnostiku, kterou nyní použijeme v ukázce umění Tarotmódy

 

 

 

Další postupy k diagnostice vašeho šatníku se dočtete v knize Astrální Arkána (karta Hvězda).

 

 

KOMPLETNÍ NAUKU ASTROMÓDY SE DOZVÍTE V KNIŽNÍ NOVINCE ORIGINAL ASTROMÓDA.

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top