Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

ASTRÁLNÍ ARKÁNA „PoeTree“ TAROT

BONUSOVÝ DÍL II.

 

 

Jsme propojeni s energií, s Bohem. Kde se toto propojení odehrává? V řece podvědomí, která nás spojuje i s myslí všech lidí historie. Někdo tomuto proudu říká kronika Akáša. I když tomuto vlivu nerozumíme a nevíme, čím a jak se v našich životech projevuje a často ani netušíme, jak tento vliv kontrolovat, ovládat, jak ho použít… tato řeka podvědomí nás neustále ovlivňuje. Jung a další se pokoušeli vytvořit jakousi „abecedu“, skrze kterou by šlo řece podvědomí porozumět. Jednou z částí této abecedy porozumění jsou archetypy a tím pádem také tarot, nesoucí archetypální symboliku.

 

 

 

„Ač velmi respektuji klasické zobrazení tradičních tarotových archetypů, manifestace, tj. vnější projevy těchto archetypů, se během doby změnily. Dnes je pro nás důležitější ŠÉF než vzdálený CÍSAŘ. V hlavách a životech moderních lidí došlo k mnoha změnám, a tak i tradiční archetypy a jejich zobrazení se proměnily. Měnit klasický archetyp je velmi nesnadné a složité. Je to dlouhá cesta. Proto jsem k této transformaci použil to, co jsem měl intenzivně prozkoušené v každodenním praktikování a žití mé duchovní a osobní cesty… mé mnohaleté poutě.

 

 

 

Mnohé z výjimečných míst a hlubokých momentů, které jsem na této pouti zažil od roku 1989, kdy jsem emigroval do Itálie, jsem zakomponoval do svého tarotu tak, abyste je mohli prožít také. Tyto osobní zkušenosti jsem spojil s poznatky mé mnohaleté práce s myslí moderního člověka, a s respektem ke klasické tarotové symbolice jsem pak vytvořil systém archetypů, skrze které každý moderní člověk může dojít k maximálnímu poznání sebe sama. Vytvořil jsem podobu nových archetypů, a tím i nový tarot.

 

 

 

PoeTree Tarot byl vydán poprvé v roce 2001. Čekal jsem na zpětnou vazbu. Za více než 10 let jsem dostal spousty skvělých reakcí a konkrétních zkušeností, jak se mým studentům dařilo skrze něj spojovat s řekou podvědomí. Rozhodl jsem se proto, že dokončím tento PoeTree Tarot, aby mohl vám, moderním lidem, sloužit a provázet vás všude tam, kde bude potřeba. Především, aby vám zprostředkoval úchvatnou a důležitou komunikaci mezi vámi, vaším vědomím a mocnou řekou vašeho podvědomí. A tak je tady v celé kráse práce, která trvala více než 20 let.“

 

                                                                                                                                                                              Guru NagaJahRa

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top