Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

ASERTIVNÍ VLÁDNUTÍ

CÍSAŘ

 

Asertivní vládnutí Císaře znamená schopnost v každém okamžiku rozeznat, kdy převzít zodpovědnost za sebe, druhé i situaci nebo naopak nekonat, nevyčnívat, nestrhávat na sebe pozornost.

 

 

Karta nás nabádá: Snažte se porozumět především sami sobě. Kdo sám sebe ovládá, je víc než císař.

 

 

Zdraví: Předcházejte zažívacím potížím, hýčkejte oblast břicha.

 

 

Záporem karty: Autoritativní sklony, touha vše ovládat a mít pod kontrolou. Lidově řečeno moc „tlačíme na pilu“. Karta nám ale dává naději, že se vše v dobré obrátí. Máte tuhý kořínek.

 

 

Vnitřní osobní růst: Máte sami v sobě oporu, jste si vědomí svých silných stránek a můžete si vybudovat pevnou půdu pod nohama.

 

 

Rada: Naučte se hospodařit se svou energií. Vnímejte, kdy vám sil ubylo, po čem se cítíte unaveni, kdo nebo co vám energii (pozornost, zájem) vrací. Zkuste aspoň jednou denně říci ano, když chcete říci ano a říci ne, když chcete říci ne. Odmění vás příjemný pocit získané energie.

 

 

„I se špatnými kartami se dá vyhrát. Vy si přiznáte karty, které máte, a hrajete to nejlepší, co jde hrát. Jinak vás stáří, okolí, rodina utlučou. Je dobré vědět o problémech a pak si říci: Ano, já do toho jdu. Zachovat si dobrou víru, radost a nenechat se utlouct okolím.“        Guru NagaJahRA

 

 

 

Více informací ke kartě CÍSAŘ se dočtete v knize ASTRÁLNÍ ARKÁNA TAROT.

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top