Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

ARTRANTRA – FENGŠUEJ VELKÉHO TĚLA

 

ŽEHNACÍ RITUÁLY

 

Každá změna v domě (bytě, pokoji, firmě…) ovlivní tok energie čchi v nás a tok energie čchi v situacích našeho života. Každý nový předmět vnese do domu novou kvalitu, nový typ energie, který ovlivní toky energií v nás (nálady, pocity, myšlenky, vitalitu, zdraví, krásu…) a toky energií v situacích našeho života (úspěch, sláva, láska, příležitosti nebo naopak). Tento vzájemný trojvztah Makrokosmos – Velké tělo/ domov – Mikrokosmos připomíná hermeticko-alchymistické: „Jak nahoře – svět kolem, tak dole – mikrokosmos těla“.

 

 

 

Můžeme skrze své tělo, myšlenky, emoce, pocity, energie, auru, čakru ovlivnit dům (byt, pokoj, firmu…) a tím změnit náš život, prošťastnit životní situace?

 

 

Zde se dotýkáme záhadného tématu zázračně blažených míst, prokletých míst, poltergeistů v domech a paměti míst, zdí a předmětů. Člověk otiskuje sebe, své emoce, myšlenky, činy do místa. Proto se v chrámu cítíme tiše, posvátně, v hospodě „zábavně“ a výřečně, v aréně agresivně a v knihovně intelektuálně… naše energie následuje otisk lidí, energii lidí, kteří zde byli před námi…

 

 

Jednotlivá událost, byť tragická, v ulici, kterou po sto let den co den prochází tisíce lidí (emocí, energií, myšlenek, vibrací) nebude snadno vnímatelná a přenositelná, avšak něco jiného je opakovaná negativní vibrace energie, v pokoji, domě. Jestliže opilec po desetiletí terorizuje svou rodinu ve stejném bytě, jestliže depresivní osoba v nočních můrách a sžíravém žalu prožije v pokoji třicet let důchodu, pak paměť místa je nebezpečně silná, a pokud zde žijete, je nutno místo nejen fengšuisticky, ale rovně léčitelsko-energeticky pročistit a pak pročišťovat pravidelně.

 

 

Nejprve si stanovte záměr, který má být očistou dosažen. Jakmile budete mít záměr, vyberte si oblíbenou modlitbu, mantru či afirmaci, kterou záměr podpoříte a posílíte. V neposlední řadě si pak zvolte odpovídající prostředek k provedení rituálu.

 

 

Jedním z nejmocnějších očistných prostředků je šafránová Zlatá voda. Rozptyluje negativní vibrace, podporuje harmonii a mír v domě, očišťuje jej od hádek a nepřízně osudu. Do džbánu s vlažnou vodou vhoďte několik snítek pravého šafránu a počkejte, dokud se voda nezbarví do zlatova. Trvá to jen několik málo minut… Poté semkněte tři prsty pravé ruky – palec ukazovák a prostředník, jako byste chtěli solit, a začněte v duchu odříkávat oblíbenou modlitbu, mantru nebo afirmaci. Se džbánem obejděte prostor třikrát po směru hodinových ručiček, namáčejte tři semknuté prsty do zlaté vody a rozstřikujte vodu do prostoru. Dbejte pouze na to, abyste nešplíchli na bílou stěnu nebo tkaninu, která by se šafránem mohla obarvit. V takových místech vodu pouze proneste a její pozitivní účinky si představte ve vizualizaci…

 

 

 

Další informace k žehnacím rituálům se dočtete v knize TANTRICKÉ TRANSFORMACE na straně 188.

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top