Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

ARTANTRA – FENG ŠUEJ VELKÉHO TĚLA

BARVY ŽIVOTA

 

Kdykoliv jsem delší dobu na poušti, ocitám se v kráse žlutomodré – písek a obloha, kdykoliv jste ve vysokých horách, obepne vás bíločerná a šedá, sníh s kameny a šedá obloha se šedou skálou, a pak, když se vracíte z pouště nebo z nadmořské výšky nad 5000 metrů, uvidíte zelené stromy, barevné květiny, červené plody a uvědomíte si, že našim očím, zraku, jenž spojuje 3. čakru s vnějším světem, chyběly barvy.

 

 

Abychom se dlouhodobě cítili dobře, musíme do prostoru kolem nás dostat vše, co je zastoupeno v přírodě, ať už v barvách, materiálech či tvarech. Co ve vašem pokoji, bytě nebo obydlí chybí? Působí spíše jako poušť, nebo velehory, nebo rozkvetlá louka? Nebo je funkcionalisticky chladný jak krásná jeskyně se zlatou a stříbrnou žilou?

 

 

Nejde o to měnit nebo hodnotit svůj vkus, ten máme každý jiný a je součástí naší autenticity.

 

 

Na umělcích lze snadno mapovat konkrétní minulost, tedy to, jak se ve kterém roce života cítili a co stvořili. Pak už jen stačí zjistit, kde zrovna žili, a byt nebo dům navštívit a fengšuisticky zpracovat. Zatímco ostatní lidé čas života měří tím, s kým žili, kde pracovali, kdy je povýšili, kdy si koupili auto, tak umělci lemují svůj život milníky svých děl:

 

 

„Je to zvláštní věc mít svůj dům, zamknout za sebou dveře do pokoje, ne dveře od bytu, ale hned dveře od domu, které když otevřete, umožňují vykročit rovnou do sněhu ve Zlaté uličce.“

 

 

… oslavuje také literární génius Kafka obyčejnou lidskou radost z vlastního hnízda poté, co mu jeho milovaná sestra Ottla pronajala domek na adrese u Daliborky 22, jehož feng šuej na něj působí intelektuálně.

 

 

Ať už máte vlastní dům nebo byt anebo jen pokoj, prověřte jej literárně – intelektuálním testem. Začneme nejjednodušším diagramem baguí, který funguje na bázi energie čchi vstupující do obydlí hlavními dveřmi, což jsme si vysvětlovali v Talentu srdce.

 

 

 

Podrobnější text a diagram baguí najdete v knize TANTRICKÉ TRANSFORMACE na straně 163.

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top