Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

ABSOLUTNÍ VĚDOMÍ

SVĚT UNIVERSUM

 

Jak krásné je, když se v našem universu dostaví úspěch, završení dlouhodobého úsilí, vytoužený sňatek, zasloužená odměna, či když se vydáváme na velkou pouť plni uvědomění, že svět – ten vně i ten uvnitř – je bez hranic… Tradičně na kartě Svět/Universum vidíváme pózující, tančící nebo kráčející nahou krásnou ženu, zahalující si šátkem v ruce jóny. Tato královna krásy, která jakoby chtěla říct, že Svět/Universum čeká na ženské vtělení Ducha Svatého, nebo, že náš svět není nic jiného než pohyby tance máje-šakti, bývá orámovaná gigantickým kruhem nebo oválem, věncem, který je v rozích obklopen čtyřmi bytostmi, jež Etteilla přiřadil čtyřem fiktivním znamením považovaným v astrologii za historicky nejvýznamnější aeony lidstva.

 

 

 

V pravém dolním rohu je Lev, spojovaný se sfingou, o níž se říká, že byla postavena ve věku, kdy horoskop začínal ve znamení Lva, což bylo v době, do níž se datuje zánik Atlantidy. V levém dolním rohu Býk, z jehož aeonu vládnutí horoskopu zůstala lidstvu náboženství uctívající Býka, zlaté tele nebo posvátnou krávu. V horním pravém rohu nad zobrazením orla je umístěn symbol Štíra. Právě u tohoto znamení se traduje možnost transformace do vyššího módu, do vyšší dimenze, a v případech autentické cesty se „štír proměňuje a po mystické smrti zmrtvýchvstává ve znamení sokola.“

 

 

 

Karta nás nabádá:  Uvědomte si, že čas je sice věčný, ale váš je vymezen. Hranice Universa neexistují.  Jsou jen hranice naší MYSLI….

 

 

 

Zdraví: Komplexní revize, víme, že vše má příčinu v psychice, a proto také nalézáme propojení fyzických slabostí v úrovni našeho myšlení a psychiky.

 

 

 

Záporem karty: Je nedotahování, nedokončování věcí, odkládání na potom až… až…

 

 

 

Rada: Napište si sami pro sebe, čeho jste dosáhli poslední týden. Poslední měsíc. Poslední rok. Pochvalte se za to.

 

 

 

„Konec nezvyšuje ani nesnižuje naši cenu. Nezáleží na tom, co se nám přihodí. Záleží na naší reakci. Nečekej na znamení.

 

Nesnaž se to druhému sdělit. Uchop svou existenci a vylaď ji s vesmírnou existencí.

 

Zbouráš hranice. Staneš se legendou.“ GJ

 

 

 

Více informací ke každé kartě se dozvíte v knize Astrální Arkána Tarot.

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top